| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
| Parametre Ürünü | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik yüz + metal kabuğu + LED şeritleri + su geçirmez güç kaynağı |
| Renk | Açık / Dondurulmuş Beyaz / Gümüş / Altın (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapı | 3 boyutlu harfler + iç aydınlatma + mühürlü su geçirmez |
| Standart Boyut | Harf başına: H200-1000 * W100-800 * T30-80 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Yüz 3-5 mm + Mektup Kabuk / Çerçeve 5-10 mm |
| El sanatı | CNC oyma + cilalama + ısı bükme + UV baskı / gravür + ışık montajı |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık 5-30 kg (Büyüme bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci pamuk + sert karton (Şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Duvarlı / gömülü + aletsiz kablolama |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 10 set |
| LED özelleştirme | Özelleştirilebilir Işık Rengi / Parlaklık / Modu (Sıcak / Soğuk / RGB) |
| El sanatı özelleştirme | İsteğe bağlı mini harfler / arka ışık harfleri / ön ışık harfleri |
| Baskı özelleştirme | Kişiselleştirilebilir Mağaza Adı/Logo/Deseni/Mektep (İkili/Çok Dilli) |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/Metal Kabuk Malzemesi |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yansıtıcı / Eğimli |
| Su geçirmez özelleştirme | Özelleştirilebilir su geçirmezlik derecesi (IP65, isteğe bağlı) |
| Paketleme özelleştirme | Özel marka logosu / ihracat ahşap sandığı |