| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik + akrilik destek bacakları + kaymaz ayaklar |
| Renk | Açık / Dondurulmuş / Eğlenceli (Kustomulable) |
| Yapı | Çok Katmanlı Adım Tipi + Açık Depolama + Açıklanabilir Tasarım |
| Standart Boyut | L400?? 800 × W200?? 350 × H800?? 2000 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik panel 5 ′′8 mm + Destek Bacak/Çerçeve 5 ′′8 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + ısı bükme + montaj |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık olarak 3'15 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Hard Carton (Şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Yerleşim yerleştirme / Duvar / Bar + Splicable Montaj |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 50 set |
| Raf Özelleştirme | Özelleştirilebilir raf numarası/aralık/yükseklik/eğim açısı |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/Metal malzeme |
| Renk özelleştirme | Açık, Dondurulmuş, Eğimli, Renkli Baskı, Marka Rengi |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaf / Ayna |
| Logo Özelleştirme | Ekran baskı / UV baskı / Lazer gravür |
| Paketleme özelleştirme | Özel marka logosu / ihracat ambalajı |
![]()
Cevap: Kahve çekirdeği torbaları, kahve tozu torbaları, biralama araçları, fincanlar, dökme kazanları ve aromaterapi için uygundur.Adımlı tasarım, organize sunum için farklı öğe boyutlarına uyum sağlar.
Cevap: Görünürlük için yüksek netlik, toz ve nemden koruma, sararmaya karşı ve görsel olarak dikkat çekmeyen.Yurtdışındaki minimalist/wabi-sabi kahve dükkanlarının stiline mükemmel uyum sağlıyor..
Cevap: Evet. Mağazanıza/bar/pencere alanınıza göre uzunluğu, genişliğini ve yüksekliğini özelleştirebilir ve farklı düzenlere uyacak şekilde eğri/düz açılı şekiller tasarlayabiliriz.En az 50 adet sipariş miktarı ile.
Cevap: Kalınlaşmış akrilik + destek bacakları takviye. Tek bir raf, kahve eşyaları ve araçlarla güvenli günlük kullanım için istikrarlı bir yapı sağlar.
Cevap: Evet. AB / ABD çevresel standartlarına uygun olarak toplu özelleştirme ve marka logosu baskılarını destekler. Kafeler, kızartma ve ev kahve markaları için destekleyici bir ürün olarak kullanılabilir.
![]()