| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | İthalat edilen yarı şeffaf/dondurulmuş akrilik + katı ahşap/alüminyum alaşımlı çerçeve + LED şeritler |
| Renk | Açık Beyaz/Açık Beyaz/Açık Gri (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapı | Dikey şerid bölme + gömülü ekran bölmeleri + modüler montaj |
| Standart Boyut | Tek Set: H240 ∼320cm × W80 ∼120cm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 3 ′′8 mm + Çerçeve Duvar Kalınlığı 2 ′′5 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + cilalama + çerçeve montajı + ışık kablolama |
| Set başına ağırlık | Yaklaşık 30~80 kg (Büyüme bağlı) |
| Paketleme | Özel Karton/Ağaç Çerçeve + Balon Film + İnci Pamuk (Şok Dayanıklı) |
| Kurulum Yöntemi | Üst/alt genişleme bultunun sabitlenmesi + eklemleme montajı |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir H/W, MOQ: 1 set |
| Form Özelleştirme | Özelleştirilebilir Dikey Çizgi/Grid/Ekran bölmeleri ile/arsız |
| Malzeme özelleştirme | Özelleştirilebilir Akrilik Rengi/Kalınlığı/Çerçeve Malzemesi |
| Işık özelleştirme | Özelleştirilebilir Işık Rengi/Parlaklık/Aydınlatma Modu |
| Güvenlik özelleştirme | Özelleştirilebilir Çerçeve Yük Taşıma/Rüzgar Direnci/Yangın Değerlendirmesi |
| Fonksiyon özelleştirme | Özelleştirilebilir ışık kontrolü / ekran bölmesi boyutu |
![]()
Cevap: Sanat galerileri, müzeler, sanat sergi salonları ve kültürel ve yaratıcı alanlar gibi profesyonel sergi senaryoları için uygundur.Uzaysal bölünme ve sergi ekranı entegre eden ideal bir çözüm.
Cevap: Dondurulmuş/yarı şeffaf akrilik yaklaşık %50~70%'lik bir ışık geçirgenliğine sahiptir, bu da sadece galerinin ışık geçirgenliğini sağlamakla kalmaz aynı zamanda arka görüşü bulanıklaştırır.Kapalı olmaksızın mekansal bölünmeyi gerçekleştirmek, ve sergilenen eserleri doğrudan güçlü ışığa karşı korumak.
Cevap: LED şeritleri yanıp sönen ve mavi ışık tehlikesi olmayan, yumuşak ve parlak olmayan ışıkla, güç kaynağı ve lamba gövdesi mühürlüdür.CE/UL gibi yurtdışındaki elektrikli güvenlik kodlarına uygun, sızma riski yok.
Cevap: Evet. Çok gruplu sürekli ekran duvarları, uzun mesafeli galeri düzen ihtiyaçlarına uyarlanarak, set başına maksimum 120cm'lik bir aralıkla modüler birleştirme ile gerçekleştirilebilir.
Cevap: Modüler kesit tasarımı, lojistik zorluğunu azaltarak nakliye için sökülebilir; üst / alt sabitleme ve ekleme montajı için profesyonel bir ekip tarafından yeryüzünde kurulur.destekleyici ışık kablolama ve hata ayıklama ile, uygun yapısı ve kontrol edilebilir döngüsü.
![]()