| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | İthalatlı Yüksek Açıklıklı Renkli Akrilik + Akrilik / Metal Temel + LED Yumuşak Işık Şeritleri |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Mavi/Peyizli/Açık/Sürekli (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapı | Geometrik Renkli Blok Splicing + Modüler Montaj + Alt Işıklandırma |
| Standart Boyut | Lamba başına: H150 ¥300 × W200 ¥400 × T20 ¥50 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik panel 510 mm + taban 1020 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + cilalama + ısı bükme + montaj |
| Lamba başına ağırlık | Yaklaşık 5'20 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Özel Şok Dayanıklı Hediye Kutusu + Balon Film + İnci Pamuk (Şok Dayanıklı) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü Yerleştirme + USB / Güç Kablolama |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 1 Set |
| Form Özelleştirme | Özelleştirilebilir Geometrik Renk Bloku / Düzensiz Şekil / Sanat Deseni |
| Renk özelleştirme | Özelleştirilebilir Renk Blok Kombinasyonu / Eğim Yönü / Renk oranı |
| LED özelleştirme | Özelleştirilebilir Işık Rengi/Parlaklık/Aydınlatma Modu |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik / Temel Malzeme |
| Fonksiyon özelleştirme | Özelleştirilebilir USB Güç / Dokunmatik Hafifleştirme / Akıllı Kontrol |
| Paketleme özelleştirme | Özel marka logosu / özel ihracat hediye kutusu |
![]()
Cevap: Ev yatağı, masa, sanat galerisi, kültürel ve yaratıcı mağaza, ofis masaüstü ve diğer senaryolar için uygundur.
Cevap: İthalatlı yüksek açıklıklı renkli akrilikten yapılmış, güneşe dayanıklı ve sararmaya karşı, uzun süreli kapalı kullanım için solmadan tam rengi korur.ve doku yıllarca istikrarlı kalabilir.
Cevap: LED ışık kaynağı yanıp sönmez ve mavi ışık tehlikesi yoktur. Akrilik malzeme AB ROHS çevresel standartlarına uygun,ve güç kaynağı sistemi CE/UL gibi yurtdışındaki güvenlik kodlarına uygun hale getirilebilir., yurtdışındaki ev / ofis ihtiyaçları için uygundur.
Cevap: Evet. Renk bloklarının rengi, oranı ve düzeninin yanı sıra ışık rengi ve dimming modu (örneğin dokunmatik dimming, akıllı kontrol) serbestçe özelleştirilebilir.Yurtdışındaki kişiselleştirilmiş estetik ve işlevsel ihtiyaçlara mükemmel bir şekilde uyan.
Cevap: Tümü, lojistik maliyetlerini azaltmak için nakliye için ayırılabilir modüler bir yapıdır. Masaüstü yerleştirme tasarımı karmaşık bir kurulum gerektirmez, sadece basit kablolama gerekir.Bu uygun ve verimli..
![]()