| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı/dondurulmuş akrilik taban levhası + esnek LED neon şeritleri + su geçirmez güç kaynağı |
| Renk | Sıcak Beyaz / Soğuk Beyaz / RGB Renkler (Özelleştirilebilir) |
| Yapı | Modüler Splicing + Esnek Neon Işığı + Sızdırmazlık |
| Standart Boyut | Harf başına: H100 ̇800 × W50 ̇600 × T10 ̇30 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik taban tahtası 3 ′′5 mm + Neon şeridi 5 ′′10 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + cilalama + ısı bükme + ışık şeridi montajı |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık olarak 3'15 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Hard Carton (Şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Duvara monte edilmiş vida / kendi kendine yapışkan + aletsiz kablolama |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 10 set |
| LED özelleştirme | Özelleştirilebilir Işık Rengi / Parlaklık / Modu (Sıcak / Soğuk / RGB) |
| İçerik Özelleştirme | Özelleştirilebilir Harfler/Sayılar/Cümleler/Emojis (İngilizce/Çok Dilli) |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik taban levhası/neon şeridi malzemesi |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Eğimli |
| Su geçirmez özelleştirme | Özelleştirilebilir su geçirmezlik derecesi (IP65, isteğe bağlı) |
| Paketleme özelleştirme | Özel marka logosu / ihracat ambalajı |
![]()
Cevap: Moda mağaza fotoğraf duvarları, kafe ortam ışıkları, ev dekorasyon duvarları ve etkinlik arka plan tabelaları için mükemmel, rahat / moda / lüks görsel bir atmosfer yaratır.
Cevap: Kapalı bir şerit yapısı olan yüksek kaliteli akrilikten yapılmıştır, su geçirmez, nem geçirmez ve asit-alkali dayanıklıdır, sararmaya ve deformasyona karşı dayanıklıdır.,000 saat, enerji verimli ve yurtdışındaki kapalı/yarı açık ticari ve hane kullanımı için dayanıklı.
Cevap: Evet. İngilizce harfleri, rakamları, cümleleri, emoji'leri ve ayarlanabilir yazı tipi, renk,Ölçü ve aralık, yurtdışındaki çok dilli moda mağazalara ve ev ortamlarına mükemmel bir şekilde uyacak şekilde.
Cevap: Detaylı talimatlar ve vida / kendi kendine yapışkan aksesuarlarla araçsız hızlı kablolama özelliğine sahiptir.
Cevap: Evet. Toplu özelleştirmeyi ve marka logosunun basımını destekler, AB/ABD çevresel ve enerji standartlarına uygun,ve trend dükkân dekorasyonu ve yurtdışındaki platformlar için ev çevre ışıkları olarak listelenir.
![]()