| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | İrisanslı / Akrilik + Yüksek açıklıklı iç bölmeler + kaymaz ayaklar |
| Yapı | Çok katmanlı bölmeler + Kapalı/Açık tasarım + Işık Efekti |
| Standart Boyut | L300?? 600 × W150?? 300 × H300?? 600 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 5 ¢8 mm + İç raf 5 ¢6 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + cilalama + ısı bükme + ışıl ışıl kaplama |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık olarak 2-8 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Renkli Kutusu (Şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü / Duvar Yerleştirme + Araçsız Montaj |
| Boyut Özelleştirme | Kör kutu / şekil boyutu için özelleştirilebilir, MOQ: 50 set |
| Bölme özelleştirme | Özelleştirilebilir bölme düzeni (3×3/4×4) |
| Renk özelleştirme | İrisanslı, Açık, Renkli Baskı, Marka Rengi |
| Fonksiyon özelleştirme | Özelleştirilebilir Asma Delikleri / Bölücüler |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / İrisanslı / Ayna |
| Logo Özelleştirme | Ekran baskı / UV baskı / Lazer gravür |
| Paketleme özelleştirme | Özel Marka Kutusu / İhracat Ambalajı |
![]()
![]()