| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik + çekmece yapısı + donanım bağlantıları |
| Renk | Açık / Dondurulmuş (Özelleştirilebilir) |
| Yapı | Çok katmanlı + Çekmece + Açık Rafa + Hepsi Birlikte Vanity Tasarımı |
| Standart Boyut | Organizatör: L350?? 550 × W200?? 300 × H300?? 450 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 3 ′′5 mm + Arka Panel 5 ′′8 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + ısı bükme + çekmece montajı |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık olarak 3'8 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Hard Carton (Yıkılmaya ve Baskıya Dirençli) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü Yerleştirme / Yüklenebilir Splicing |
| Boyut Özelleştirme | Organizer/Compartment L/W/H talep göre ayarlanabilir, MOQ: 100 Set |
| Çekmece Özelleştirme | Kişiselleştirilebilir çekmece numarası/büyüklüğü/ayrılayıcıları |
| Bölme özelleştirme | Düzenlenebilir bölme numarası/aralık/büyüklük/şekil |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/PC malzemesi |
| Renk özelleştirme | Açık, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eşitlik Etkisi |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat renk kutusu mevcuttur |
![]()
![]()