| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (İngilizce) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı eğimli akrilik masa / sandalye + Entegre Splicing Yapısı |
| Renk | Gökkuşağı Eşitliği (Mavi→Kırmızı/Pırasağı→Sarı, Özelleştirilebilir) |
| Yapı | Uzun Masa + Kare / Yuvarlak Sandalye Set, Sabit Zemin Destek |
| Standart Boyut | Tablo: L12001800 × W400600 × H750 mm; Sandalye: H450 500 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 8 ′′12 mm + Sütun 20 ′′30 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer Kesme + Isı Eğme + İnce cilalama + İpleme Montajı |
| Ağırlık (bir set başına) | Masa: 20-30 kg; Sandalye: 5-10 kg (Büyüme bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci Pamuk + Sert Karton (Kırılma ve Basınç Direnci) |
| Kurulum Yöntemi | Yerleştirme |
| Boyut Özelleştirme | Masa/Kürsü L/W/H istendiği gibi ayarlanabilir, MOQ: 10 set |
| Şekil özelleştirme | Düzenlenebilir masa/sütun şekli (Dörtgen/Tür/Kavre), sütun numarası |
| Eşitlik özelleştirme | Özelleştirilebilir eğim yönü, renk aralığı ve geçiş etkisi |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/ reçine malzemesi seçeneği |
| Renk özelleştirme | Gökkuşağı Eşitliği, Katı Açık, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eşitlik Etkisi |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat ahşap sandık mevcuttur |
![]()
Oturma odaları, çalışma odaları, sergi salonları, butik oteller, kafe, güzellik salonları vb. için uygun, aynı zamanda bir yemek masası, masa, yan masa olarak kullanılabilir.
Tek bir akrilik masaüstü, günlük kullanım ve eşya yerleştirme ihtiyaçlarını karşılayan 30 ‰ 50 kg'a dayanabilir ve tek bir sandalye 100 ‰ 150 kg'a dayanabilir.
Akrilik yüksek yüzey sertliğine sahiptir ve normal kullanım altında çiziklere dayanıklıdır; güçlü darbe direnci vardır ve kırılması kolay değildir.
Evet, masa veya sandalyenin ayrı özelleştirilmesi desteklenir ve farklı alanlara ve kullanım ihtiyaçlarına uyum sağlamak için set sayısı serbestçe birleştirilebilir.
Akrilik güçlü UV direnci, su geçirmez, nem geçirmez ve asit-alkali direnci vardır, bu nedenle sarar veya deforme olmaz.
Standart özel siparişler için (1050 set), üretim süreci miktar ve süreç karmaşıklığına bağlı olarak 15-25 gündür.
Evet, en az sipariş miktarı (MOQ) 10 set, ev dekorasyon markaları, tasarımcılar veya butik oteller / sanat galerileri için uygun ürün etkilerini test etmek için.
![]()