| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (İngilizce) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik çubuk + 304 paslanmaz çelik taban |
| Renk | Açık / Dondurulmuş / Renkli (Özelleştirilebilir) |
| Yapı | Uzun akrilik çubuk + paslanmaz çelik yuvarlak taban + vida sabitleme |
| Standart Boyut | Çubuk Uzunluğu 400×800 mm × Çubuk Diametresi 20×30 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik çubuk 5 ′′10 mm + Paslanmaz Çelik taban 3 ′′5 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Ekstrüzyon kalıplama + ince cilalama + sondaj + metal montajı |
| Ağırlık (parça başına) | Yaklaşık olarak 0,5-1,5 kg (Uzunluğa bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Hard Carton (Cratch & Shatter Resistant) |
| Kurulum Yöntemi | Duvar sondajı sabitleme |
| Boyut Özelleştirme | Çubuk Uzunluğu/Diametre/Base Boyutu talep göre ayarlanabilir, MOQ: 50 Set |
| Çubuk Özelleştirme | Ayarlanabilir çubuk uzunluğu/aşamalılık/şekil |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/ paslanmaz çelik malzemesi |
| Temel özelleştirme | Düzenlenebilir taban rengi/kalınlığı/şekli (Tür/Kadr) |
| Renk özelleştirme | Açık, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eşitlik Etkisi |
| Donanım özelleştirme | İsteğe bağlı vida/temel malzeme/renk (Paslanmaz Çelik/Siyah/Altın) |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat renk kutusu/ahşap çerçeve mevcuttur |
![]()