| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T,D/P |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik + metal çerçeve + LED ışık yuvası |
| Renk | Açık akrilik + koyu / açık metal çerçeve (özelleştirilebilir) |
| Yapı | Çok katmanlı ekran + LED lambaları + bağımsız bölmeler + marka arka panoları |
| Standart Boyut | L2000?? 6000 × W400?? 800 × H1500?? 2500 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik paneller 5 8 mm + Metal çerçeve 25 40 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + ısı bükme + hafif slot işleme |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık 50-150 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + İnci pamuk + sert karton (Şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Yer montajı / duvarlı takviye |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 10 set |
| LED özelleştirme | Özel yuva konumu, açık renk/parlaklık (Sıcak/Soğuk Beyaz) |
| Bölme özelleştirme | Farklı ürünler için ayarlanabilir sayı/aralık/yükseklik |
| Marka özelleştirme | Özel ekran baskı / UV baskı / Backboard tasarımı |
| Renk özelleştirme | Açık, donmuş, eğimli, renkli paneller |
| Paketleme özelleştirme | Özel marka logosu / ihracat ambalajı |
![]()
![]()