| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Açıklıklı Akrilik + Metal Takviye |
| Renk | Pembe/Gümüş/Kızıl/Açık (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapı | 3 boyutlu geometrik desen + tek parçalı kalıplama + açıklanabilir tasarım |
| Standart Boyut | L400?? 600 × W300?? 500 × H300?? 600 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 8 ′′12 mm + Yan Panel 5 ′′8 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + ısı bükme + geometrik desen kazımı |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık olarak 515 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci pamuk + sert karton (Şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü / Yerleştirme / Yüklenebilir Splicing |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 50 set |
| Şablon Özelleştirme | Özelleştirilebilir desen yoğunluğu / yönü / tarzı (Fine / Thick / Gradient) |
| Eşitlik özelleştirme | Özelleştirilebilir eğim yönü/renk aralığı/geçiş etkisi |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/PC malzemesi |
| Renk özelleştirme | Açık, Eğimli, İrisanslı, Dondurulmuş, Renkli Baskı |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna / İrisans Etkisi |
| Logo Özelleştirme | Ekran baskı / UV baskı / Lazer gravür |
| Paketleme özelleştirme | Özel marka logosu baskı / ihracat ambalajı |
![]()
![]()