| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | İthalatlı Hava Durumuna Dirençli Kırmızı Akrilik + Paslanmaz Çelik / Galvanize Çelik Çerçeve + Ahşap Dekorasyon + Metal El Kolları |
| Renk | Çin Kırmızı / Burgundy / Gradient Kırmızı (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapı | Spiral / Eğimli Şekil + Modüler Montaj + Manzara Dekorasyonu |
| Standart Boyut | H3000?? 6000 × L5000?? 2000 × W1200?? 2000 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Basamak/Çit 10 ′′30 mm + Metal Çerçeve 20 ′′50 mm |
| El sanatı | Lazer Kesme + Isı Eğme + Poliş + Montaj + Su geçirmez işleme |
| Ağırlık | Yaklaşık 500~3000 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Özel şok geçirmez ahşap sandık + kabarcık filmi + incil pamuk (şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Genişleme vidalarının sabitlenmesi + yerleşim yerindeki iplikleme + su geçirmez yapısı |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 1 Set |
![]()
Bu akrilik dış merdiven hangi dış mekanlar için uygundur?
Cevap: Kültürel turizm manzaraları, ticari sokaklar, yüksek kaliteli oteller ve avlu manzaraları gibi açık hava senaryoları için uygundur.İnternette ünlü check-in noktaları ve manzara çekirdekleri oluşturmak için ideal bir seçim.
Bu akrilik dış merdiven uzun süre dış mekan kullanımı için ne kadar dayanıklı?
Cevap: İthalatlı hava koşullarına dayanıklı akrilik + su geçirmez yapıdan yapılmış, UV'ye dayanıklı, sararmaya karşı ve yüksek / düşük sıcaklığa dayanıklı.Açık hava yağmur ve kar ortamlarında istikrarlı bir performans sağlamak, 10 yıldan fazla bir hizmet ömrü ile.
Yurtdışında inşaat güvenliği ve çevre standartlarını karşılıyor mu?
Cevap: ASTM / EN gibi yurtdışında inşaat güvenliği kodlarına uymak için özelleştirilebilir ve akrilik malzeme, yurtdışında proje ihtiyaçları için uygun olan AB ROHS çevresel standartlarına uymaktadır.
Kurulum ve nakliye karmaşık mı?
Cevap: Modüler kesit tasarımı, lojistik maliyetlerini azaltmak için nakliye için ayırılabilir.verimli yapısı olan karmaşık dış arazi için uygundur.
Denizaşırı kültürel turizm ve ticari projelerle işbirliği için uygun mu?
Cevap: Evet, özel üretim ve marka işbirliğini destekler, AB/ABD çevresel ve güvenlik standartlarına uyabilir,ve denizaşırı projeler için dış mekan peyzaj merdiveni ve kültürel turizm check-in ürünü olarak sağlanabilir.
![]()