| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | İthalat edilen Su Dalgalanması Akrilik + Paslanmaz Çelik / Tunç Metal Postalar + LED Şeritler |
| Renk | Açık Su Dalgası / Gri Su Dalgası / Eşitleyici |
| Yapı | Eğri/Spiral Şekil + Modüler Montaj + Işıklandırma Atmosferi |
| Standart Boyut | Bölüm başına: H1000 ¥1200 × L1000 ¥3000 × T8 ¥20 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 8 ′′20 mm + Metal Post 10 ′′30 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + ısı bükme + su dalgası dokusu + cilalama + montaj |
| Bölüm başına ağırlık | Yaklaşık olarak 25~90 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Özel şok geçirmez ahşap sandık + kabarcık filmi + incil pamuk (şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Genişleme vida sabitleme + yerleşik iplikleme + LED kablolama |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 1 Set |
| Form Özelleştirme | Özelleştirilebilir Eğri/Spiral/Düz/Düzgün olmayan şekil |
| Mükemmel Yapılandırma | Özelleştirilebilir Su Dalgası/Buz Kalıbı/Dondurulmuş Yapı |
| LED özelleştirme | Özelleştirilebilir ışık rengi/parlaklığı/kurulum konumu |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/Post/Handrail malzemesi |
| Güvenlik özelleştirme | Yerel Bina Güvenlik Kodlarına (örneğin, ASTM/EN Standartlarına) uygun |
| Paketleme özelleştirme | Özel marka logosu / özel ihracat ahşap sandığı |
![]()
![]()