| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik + tek parça kalıplama + kaymaz ayaklar |
| Renk | Açık / Dondurulmuş / Eğlenceli (Kustomulable) |
| Yapı | Tek parça yükseltme + açık depolama + eğri kenar |
| Standart Boyut | L400?? 600 × W200?? 350 × H100?? 200 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik panel 5'8 mm + Yan panel 5'8 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + ısı bükme + tek parça kalıplama |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık 1 ′′4 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Hard Carton (Şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü Yerleştirme / Montaj Gerekmiyor |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 100 set |
| Renk özelleştirme | Açık, Dondurulmuş, Eğimli, Renkli Baskı |
| Bölme özelleştirme | Özelleştirilebilir bölme numarası/büyüğü/bölücüleri |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaf / Ayna |
| Logo Özelleştirme | Ekran baskı / UV baskı / Lazer gravür |
| Paketleme özelleştirme | Özel marka logosu / ihracat ambalajı |
![]()
Cevap: 24 ila 32 inç arasında geleneksel monitörlere uyar.
Cevap: Kalınlaştırılmış akrilik panel, monitörler ve dizüstü bilgisayarlarla günlük kullanım için güvenli bir yapı sağlamak için 10 ′′ 15 kg'ı destekler.
Cevap: Evet. Masa boyutunuza göre uzunluğu, genişliğini ve yüksekliğini özelleştirebilir ve farklı düzenlere uyacak şekilde eğri / dikdörtgen şekiller tasarlayabiliriz.
Cevap: Hayır. Tek parça kalıplı ve kutusundan çıkıp kullanmaya hazır, yurtdışındaki müşteriler için uygun.
Cevap: Evet. Toplu özelleştirme ve marka ambalajını destekler, AB / ABD çevresel standartlarına uygun. Ofis / oyun aksesuarı olarak listelenir.
![]()