| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T,D/P |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik bacaklar + masaüstü (Ağaç/akrilik/metal) + kaymaz ayaklar |
| Renk | Açık Akrilik + Masaüstü (Beyaz/Ağaç/Açık, Özelleştirilebilir) |
| Yapı | Tek parça yükseltme + açık depolama + akrilik destek |
| Standart Boyut | L6001200 × W200400 × H80200 mm (Ayarlanabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Bacak 8 ′′12 mm + Masaüstü 5 ′′15 mm |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + ısı bükme + bacak montajı |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık olarak 3'10 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Hard Carton (Şok geçirmez) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü Yerleştirme / Montaj Gerekmiyor |
| Boyut Özelleştirme | Düzenlenebilir L/W/H, MOQ: 100 set |
| Bacak özelleştirme | Ayak stili/yüksekliği/sayısı özelleştirilebilir (Açık/Dondurulmuş/Alaylı) |
| Masaüstü özelleştirme | Kişiselleştirilebilir masaüstü malzemesi/renki/kalınlığı (Ağaç/Akrilik/Metal) |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaf / Ayna |
| Logo Özelleştirme | Ekran baskı / UV baskı / Lazer gravür |
| Paketleme özelleştirme | Özel marka logosu / ihracat ambalajı |
![]()
![]()