| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik hücreler + Splicing yapısı + Metal sabitlemeler |
| Renk | Açık / Dondurulmuş (Özelleştirilebilir) |
| Yapı | Modüler Tek Hücre + Serbest Splicing + Duvar Montajlı Bağlama |
| Standart Tek Hücre Boyutu | L150 ̇250 × W80 ̇120 × H100 ̇150 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Tam set boyutu | L200?? 1000 × H300?? 1000 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 3 ′′5 mm + Arka Panel 5 ′′8 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + delme (Fiksasyon deliği / kart yuvası) |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık 1 ′′5 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci Pamuk + Sert Karton (Kırılma ve Basınç Direnci) |
| Kurulum Yöntemi | Duvar/kapı delme / yapıştırıcı yapıştırıcı (ihtiyaç duyulmaz) |
| Boyut Özelleştirme | Hücre/Tam Set L/W/H istek uyarınca ayarlanabilir, MOQ: 100 Set |
| Hücre özelleştirme | Düzenlenebilir hücre sayısı/aralık/şekil/şeffaflık |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/PC malzemesi |
| Renk özelleştirme | Açık, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eşitlik Etkisi |
| Donanım özelleştirme | İsteğe bağlı vida / sabitleme malzemesi / renk (Paslanmaz Çelik / Siyah) |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat renk kutusu mevcuttur |
![]()
Yatak odası kapısı kenarları, çalışma duvarları, oturma odası girişleri, koridorlar, ofisler vb. için uygun, kitaplar, kağıt eşyaları, kör kutular ve figürler için vitrin rafı olarak kullanılabilir,özel bir depolama alanı oluşturmak için dikey alanı tam olarak kullanmak.
Tek bir hücre 2.5 kg'a dayanabilir ve tam setin toplam yük taşıma kapasitesi 30-50 kg'a ulaşabilir ve günlük olarak çok sayıda kitap ve kağıt malzemesi depolama ihtiyacını karşılayabilir.
Evet, birden fazla set yatay/ dikey olarak birbirine bağlanabilir, farklı duvar boyutlarına ve depolama ihtiyaçlarına uyum sağlamak için tam duvarlı bir depolama sistemi oluşturmak için esnek.
Akrilik güçlü UV direnci, su geçirmez, nem geçirmez ve asit-alkali direnci vardır, bu nedenle sararmaz veya deforme olmaz. Şeffaf doku istikrarlıdır ve uzun süre kullanıldıktan sonra solması kolay değildir.
Akrilik yüksek yüzey sertliğine sahiptir ve normal kullanım altında çiziklere dayanıklıdır; güçlü darbe direnci vardır ve kırılması kolay değildir.
Standart özel siparişler için (100-500 set), üretim süreci miktar ve süreç karmaşıklığına bağlı olarak 10-20 gündür.
Evet, asgari sipariş miktarı (MOQ), ürün etkilerini test etmek için ev dekorasyonu markaları, tasarımcılar veya butik oteller / sanat galerileri için uygun olan 100 set'tir.
![]()