| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik paneller + Alüminyum alaşım çerçeve + döner makaralar |
| Renk | Açık Akrilik + Gümüş Çerçeve (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapı | Üç katlı akrilik raf + döner tekerlekli sandalye + çerçeve takviye |
| Standart Boyut | Rack: L400 ¥800 × W300 ¥500 × H600 ¥800 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 5 ′′8 mm + Alüminyum Çerçeve 20 ′′30 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + çerçeve montajı + splicing montajı |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık olarak 515 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci Pamuk + Sert Karton (Kırılma ve Basınç Direnci) |
| Kurulum Yöntemi | Yerleştirme / Caster Hareketliliği |
| Boyut Özelleştirme | Rack/Layer L/W/H istendiği gibi ayarlanabilir, MOQ: 50 Set |
| Raf Özelleştirme | Düzenlenebilir raf numarası/aralık/şekil/şeffaflık |
| Çerçeve özelleştirme | Özelleştirilebilir çerçeve malzemesi/renk/kalınlığı (Alüminyum/ Paslanmaz Çelik) |
| Caster özelleştirme | Özelleştirilebilir rulo numarası/stili, fren fonksiyonu (Döner/Kesin) |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/Alüminyum malzeme seçeneği |
| Renk özelleştirme | Açık, Gümüş, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eşitlik Etkisi |
| Donanım özelleştirme | İsteğe bağlı vida/konektör malzemesi/renkleri (Paslanmaz Çelik/Siyah) |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat ahşap sandık mevcuttur |
![]()
Çalışma odaları, oturma odaları, ofisler, kütüphaneler, kafeler, butik oteller vb. için uygun, kitap arabası, belge arabası, depolama arabası veya taşınabilir ekran rafı olarak kullanılabilir,verimli mobil depolama ile küçük alanlara ve modern lüks tarzına uyum sağlamak.
Tek bir akrilik panel 5'ten 10 kg'a dayanabilir ve toplam yük taşıma kapasitesi 30'dan 50 kg'a ulaşabilir ve günlük ihtiyaçları büyük sayıda kitap ve belgeyi depolamak için karşılayabilir.
Evet, 4 tekerlekten 2'si frenle donatılmıştır, bu da kaymayı önlemek ve daha güvenli kullanımı sağlamak için pozisyon sabitlemesini sağlar.
Akrilik güçlü UV direnci, su geçirmez, nem geçirmez ve asit-alkali direnci vardır, bu nedenle sararmaz veya deforme olmaz. Şeffaf doku istikrarlıdır ve uzun süre kullanıldıktan sonra solması kolay değildir.
Akrilik yüksek yüzey sertliğine sahiptir ve normal kullanım altında çiziklere dayanıklıdır; güçlü darbe direnci vardır ve kırılması kolay değildir.
Standart özel siparişler için (50~200 set) üretim süresi, miktar ve süreç karmaşıklığına bağlı olarak 15~25 gündür.
Evet, asgari sipariş miktarı (MOQ), ürün etkilerini test etmek için ev dekorasyonu markaları, tasarımcılar veya butik oteller / sanat galerileri için uygun 50 set'tir.
![]()