| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (İngilizce) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik/sıvı cam kapı + metal çerçeve + ahşap/metal dolap |
| Renk | Açık / Dondurulmuş (Özelleştirilebilir) |
| Yapı | Tam boylu yüksek dolap + çok katlı açık raflar + asılı çubuk + çekmece + akrilik kapı |
| Standart Boyut | Kabin: L1200 ̇2400 × W600 ̇800 × H2400 ̇2800 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik/Şekil Panel 8 ′′12 mm + Kabine Panel 18 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + çerçeve montajı + splicing |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık 80-150 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci Pamuk + Sert Karton (Kırılma ve Basınç Direnci) |
| Kurulum Yöntemi | Yere yerleştirme / Özel Duvar Montajlı Güçlendirme (Farklı) |
| Boyut Özelleştirme | Kabin L/W/H istek uyarınca ayarlanabilir, MOQ: 10 set |
| Kapı özelleştirme | Düzenlenebilir kapı numarası/şekli/şeffaflığı/tipi (Sliding/Swing) |
| Kabine özelleştirme | Düzenlenebilir raf numarası/aralık, çekmece/asılı çubuk düzeni |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/Tempered Glass/Metal Malzemeler |
| Renk özelleştirme | Açık, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eşitlik Etkisi |
| Donanım özelleştirme | İsteğe bağlı kaydırma/hinge/tutma malzemesi/renkleri (Paslanmaz Çelik/Siyah) |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat ahşap sandık mevcuttur |
![]()
Yürüyen dolaplar, yerleşik dolaplar, yatak odalarındaki depolama odaları vb. için uygun, büyük alanlara ve modern lüks stiline uyarlanarak giyim düzenleyicisi veya vitrin dolabı olarak kullanılabilir,dikey alanı tam olarak kullanmak.
Tek bir kapı paneli 15 ~ 20 kg'a dayanabilir ve dolabın toplam yük taşıma kapasitesi 200 ~ 300 kg'a ulaşabilir ve çok sayıda kıyafet ve çanta depolama günlük ihtiyaçlarını karşılayabilir.
Evet, farklı senaryolara esnek bir şekilde uyum sağlayarak, alan düzenine göre kaydırma kapısı (yer tasarrufu) veya salıncak kapı (kolay erişim) seçebilirsiniz.
Hem akrilik/şüşe paneli hem de metal çerçeve su geçirmez, nem geçirmez ve asit-alkali dayanıklıdır, bu nedenle deforme, küf veya paslanmazlar, yatak odalarında / yürüyerek dolaplarda uzun süreli kullanım için uygundurlar.
Evet, raf aralığı özgürce ayarlanabilir, farklı yükseklikteki eşyalara (örneğin, kıyafetler, çantalar) uyum sağlamak için esnek.
Standart özel siparişler için (1050 set) üretim süresi, miktar ve süreç karmaşıklığına bağlı olarak 20-30 gündür.
Evet, asgari sipariş miktarı (MOQ), ürün etkilerini test etmek için ev dekorasyonu markaları, tasarımcılar veya butik oteller / güzellik salonları için uygun olan 10 set'tir.
![]()