| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (İngilizce) |
|---|---|
| Malzeme | Yarım şeffaf buzlu akrilik kapı + ahşap çerçeve + eko dolap paneli |
| Renk | Yarı şeffaf buzlu + ahşap çerçeve (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapı | Tam boylu yüksek dolap + çok katlı açık raflar + asılı çubuk + akrilik kapı + ahşap ızgara |
| Standart Boyut | Kabin: L1200 ̇2400 × W600 ̇800 × H2400 ̇2800 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 8 ′′12 mm + Ahşap Çerçeve 18 ′′25 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + ısı bükme + splicing montajı |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık 80-150 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci Pamuk + Sert Karton (Kırılma ve Basınç Direnci) |
| Kurulum Yöntemi | Yere yerleştirme / Özel Duvar Montajlı Güçlendirme (Farklı) |
| Boyut Özelleştirme | Kabin L/W/H istek uyarınca ayarlanabilir, MOQ: 10 set |
| Kapı özelleştirme | Düzenlenebilir kapı numarası/şekli/şeffaflığı/tipi (Sliding/Swing) |
| ızgara özelleştirme | Özelleştirilebilir ızgara örneği (Bamboo/Plum/Landscape), malzeme/renk |
| Kabine özelleştirme | Düzenlenebilir raf numarası/aralık, çekmece/asılı çubuk düzeni |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/Ağaç malzemesi |
| Renk özelleştirme | Yarım şeffaf buzlu, ahşap tonlu, renkli baskı, eğim etkisi |
| Donanım özelleştirme | İsteğe bağlı kaydırma/hinge/tutma malzemesi/renkleri (Paslanmaz Çelik/Ağaç) |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat ahşap sandık mevcuttur |
![]()
Yürüyen dolaplar, yerleşik dolaplar, çalışma odaları, yatak odalarındaki oturma odaları vb. için uygun, Çin ve yeni Çin tarzlarına uyarlanarak giyim düzenleyicisi veya vitrin dolabı olarak kullanılabilir,Doğu Zen estetiğini aktarmak.
Tek bir akrilik kapı 10 ′′ 15 kg'a dayanabilir ve dolabın toplam yük taşıma kapasitesi 200 ′′ 300 kg'a ulaşabilir ve günlük olarak çok sayıda kıyafet ve çanta depolama ihtiyacını karşılayabilir.
Evet, farklı senaryolara esnek bir şekilde uyum sağlayarak, alan düzenine göre kaydırma kapısı (yer tasarrufu) veya salıncak kapı (kolay erişim) seçebilirsiniz.
Hem akrilik kapı hem de ahşap çerçeve su geçirmez, nem geçirmez ve asit-alkali dayanıklıdır, bu nedenle yatak odalarında / yürüyerek dolaplarda uzun süreli kullanım için uygundur.
Evet, raf aralığı özgürce ayarlanabilir, farklı yükseklikteki eşyalara (örneğin, kıyafetler, çantalar) uyum sağlamak için esnek.
Standart özel siparişler için (1050 set) üretim süresi, miktar ve süreç karmaşıklığına bağlı olarak 20-30 gündür.
Evet, en az sipariş miktarı (MOQ) 10 set, ev dekorasyon markaları, tasarımcılar veya butik oteller / sanat galerileri için uygun ürün etkilerini test etmek için.
![]()