| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (İngilizce) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik dış + renkli iç + metal donanım aksesuarları |
| Renk | Mavi / Sarı / Kahverengi Renk Blok / Açık (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapı | Genişletilmiş dikdörtgen şeffaf dış + renk bloğu ızgara iç + doku çıkarma deliği + yan depolama |
| Standart Boyut | Uzunluk 240 mm × Genişlik 120 mm × Yükseklik 100 mm (Özelleştirilebilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Dış 5 ̊8 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer Kesme + Isı Eğme + İnce cilalama + Metal Montajı |
| Ağırlık (parça başına) | Yaklaşık olarak 350-500 g (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Hard Carton (Cratch & Shatter Resistant) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü Yerleştirme / Özel Duvar Montajı Delikleri |
| Boyut Özelleştirme | Uzunluk / Genişlik / Yükseklik talep göre ayarlanabilir, MOQ: 50 adet |
| Renk özelleştirme | Renkli blok, açık, renkli baskı, dalgalanma etkisi |
| Mükemmel Yapılandırma | Özelleştirilebilir dokular: ızgara, pürüzsüz, buz gibi. |
| Dekorasyon Özelleştirme | Değiştirilebilir top rengi/malzeme, opsiyonel metal aksesuar renkleri |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosunun basımı, özel renkli kutu / hediye ambalajı mevcuttur |
![]()
![]()