| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (İngilizce) |
|---|---|
| Malzeme | Yarım şeffaf buzlanmış akrilik kutu + siyah akrilik taban |
| Renk | Dondurulmuş Beyaz / Açık / Siyah (Kustomalaştırılabilir) |
| Yapı | Kapalı dikdörtgen kutu + üst doku çıkarma deliği + siyah kaymaz taban |
| Standart Boyut | Uzunluk 240 mm × Genişlik 120 mm × Yükseklik 100 mm (Özelleştirilebilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Kutusu 3 ′′5 mm + 5 ′′8 mm taban (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer Kesme + Isı Eğme + İnce cilalama + İpleme Montajı |
| Ağırlık (parça başına) | Yaklaşık olarak 300-450 g (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Hard Carton (Cratch & Shatter Resistant) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü Konumu |
| Boyut Özelleştirme | Uzunluk / Genişlik / Yükseklik talep göre ayarlanabilir, MOQ: 50 adet |
| Renk özelleştirme | Dondurulmuş Beyaz, Açık, Siyah, Renkli Baskı, Eğim Efekti |
| Metin özelleştirme | Özelleştirilebilir metin içeriği/yazı tipi/renki/konumu |
| Temel özelleştirme | Ayarlanabilir taban rengi/kalınlığı/şekli |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosunun basımı, özel renkli kutu / hediye ambalajı mevcuttur |
![]()
![]()