| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik hücreler + Splicing yapısı + Metal sabitlemeler |
| Renk | Açık / Dondurulmuş / Renkli (Özelleştirilebilir) |
| Yapı | Tam Duvarlı Modüler Hücreler + Bağımsız Depolama Bölümü + Duvar/Döşeme Bağlantısı |
| Standart Tek Hücre Boyutu | 50 ̊100 × 50 ̊100 × 50 ̊100 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Tam Duvar Boyutu | L1000?? 3000 × H2000?? 3000 mm (Özelleştirilebilir) |
| Kalınlığı | Akrilik hücre 3 ̊5 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + splicing montajı |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık 10-30 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci Pamuk + Sert Karton (Kırılma ve Basınç Direnci) |
| Kurulum Yöntemi | Duvara monte / zemine yerleştirme (ihtiyaçlı) |
| Boyut Özelleştirme | Hücre/Tam Duvar Boyutu talep göre ayarlanabilir, MOQ: 50 Set |
| Hücre özelleştirme | Düzenlenebilir hücre sayısı/aralık/şekil/şeffaflık |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/PC malzemesi |
| Renk özelleştirme | Açık, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eşitlik Etkisi |
| Donanım özelleştirme | İsteğe bağlı vida / sabitleme malzemesi / renk (Paslanmaz Çelik / Siyah) |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat ahşap sandık mevcuttur |
![]()
Oturma odaları, yatak odaları, çalışma odaları, sergi salonları, butik otelleri, kafeler vb. için uygun, kör kutu/figür gösterge rafı olarak kullanılabilir.özel bir oyuncak toplama alanı oluşturmak için tam duvar alanını kullanmak.
Tek bir hücre 1 ′′2 kg'a dayanabilir ve tam duvarlı setin toplam yük taşıma kapasitesi 100 ′′200 kg'a ulaşabilir ve günlük ihtiyaçları büyük sayıda kör kutu / figür depolamak için karşılayabilir.
Evet, modüler parçalanma desteklenir ve farklı boyutlarda kör kutulara / figürlere uyum sağlamak için hücrelerin sayısı gerektiği gibi arttırılabilir veya azaltabilir.
Akrilik güçlü UV direnci, su geçirmez, nem geçirmez ve asit-alkali direnci vardır, bu nedenle sararmaz veya deforme olmaz. Şeffaf doku istikrarlıdır ve uzun süre kullanıldıktan sonra solması kolay değildir.
Evet, çoklu setler yatay/ dikey olarak birbirine bağlanabilir, farklı duvar boyutlarına ve toplama ihtiyaçlarına uyum sağlamak için tam duvarlı bir depolama sistemi oluşturmak için esnektir.
Standart özel siparişler için (50~200 set) üretim süresi, miktar ve süreç karmaşıklığına bağlı olarak 15~25 gündür.
Evet, asgari sipariş miktarı (MOQ), ürün etkilerini test etmek için ev dekorasyonu markaları, tasarımcılar veya butik oteller / sanat galerileri için uygun 50 set'tir.
![]()