| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Şeffaflık Akrilik Paneller + Metal Bağlamalar |
| Renk | Açık / Dondurulmuş (Özelleştirilebilir) |
| Yapı | 3×3 ızgara akrilik raf + kart yuvası + taban + duvar / masaüstü sabitleme |
| Standart Boyut | Rack: L300 ¥400 × W80 ¥120 × H400 ¥500 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 3 ′′5 mm + Arka Panel 5 ′′8 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + delme (kart yuvası/ sabitleme deliği) |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık 1 ′′ 3 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci Pamuk + Sert Karton (Kırılma ve Basınç Direnci) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü Yerleştirme / Duvar Montajı (Farklı) |
| Boyut Özelleştirme | Rack/Grid L/W/H istendiği gibi ayarlanabilir, MOQ: 50 Set |
| Şebeke Özelleştirme | Düzenlenebilir ızgara numarası/aralık/şekil/şeffaflık |
| Kart yuvası özelleştirme | Özelleştirilebilir yuva pozisyonu/büyüklüğü/şekli (Kartlar/Şekil tabanları) |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/PC malzemesi |
| Renk özelleştirme | Açık, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eşitlik Etkisi |
| Donanım özelleştirme | İsteğe bağlı vida / sabitleme malzemesi / renk (Paslanmaz Çelik / Siyah) |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat ahşap sandık mevcuttur |
![]()
![]()