| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek açıklıklı akrilik kabuk + ahşap taban + metal sabitlemeler |
| Renk | Açık akrilik + ahşap taban (özelleştirilebilir) |
| Yapı | Katmanlı akrilik raf + ahşap taban + duvar / masaüstü sabitleme |
| Standart Boyut | Rack: L300 ¢600 × W150 ¢250 × H400 ¢600 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | Akrilik Panel 3 ′′5 mm + Ahşap Temel 12 ′′18 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer kesimi + ince cilalama + splicing montajı |
| Ağırlık (bir set başına) | Yaklaşık olarak 3'8 kg (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Ahşap çerçeve + Balonlu torba + İnci Pamuk + Sert Karton (Kırılma ve Basınç Direnci) |
| Kurulum Yöntemi | Masaüstü Yerleştirme / Özel Duvar Montajlı Güçlendirme (Farklı) |
| Boyut Özelleştirme | Rack/Grid L/W/H istendiği gibi ayarlanabilir, MOQ: 50 Set |
| Raf Özelleştirme | Düzenlenebilir raf numarası/aralık/şekil/şeffaflık |
| Temel özelleştirme | Özelleştirilebilir temel malzeme/renk/kalınlık (Tam Ahşap/MDF) |
| Malzeme özelleştirme | Akrilik/Ağaç malzemesi |
| Renk özelleştirme | Açık, Ahşap Ton, Renkli Baskı, Eğim Efekti |
| Donanım özelleştirme | İsteğe bağlı vida / sabitleme malzemesi / renk (Paslanmaz Çelik / Siyah) |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ihracat ahşap sandık mevcuttur |
![]()
Oturma odaları, yatak odaları, çalışma odaları, masalar, TV tarafları, pencere kenarları vb. için uygun, kör kutular/figürler için vitrin rafı olarak kullanılabilir,Koleksiyonları açıkça göstermek için tam olarak aşamalı alanı kullanmak.
Tek bir akrilik panel 5'e 10 kg dayanabilir ve toplam yük taşıma kapasitesi 50'ye 80 kg'a ulaşabilir ve günlük ihtiyaçları karşılayan çok sayıda kör kutu / figür depolayabilir.
Evet, çoklu setler yatay/ dikey olarak birbirine bağlanabilir, farklı duvar boyutlarına ve toplama ihtiyaçlarına uyum sağlamak için tam duvarlı bir depolama sistemi oluşturmak için esnektir.
Akrilik güçlü UV direnci, su geçirmez, nem geçirmez ve asit-alkali direnci vardır, bu nedenle sararmaz veya deforme olmaz. Şeffaf doku istikrarlıdır ve uzun süre kullanıldıktan sonra solması kolay değildir.
Akrilik yüksek yüzey sertliğine sahiptir ve normal kullanım altında çiziklere dayanıklıdır; güçlü darbe direnci vardır ve kırılması kolay değildir.
Standart özel siparişler için (50~200 set) üretim süresi, miktar ve süreç karmaşıklığına bağlı olarak 15~25 gündür.
Evet, asgari sipariş miktarı (MOQ), ürün etkilerini test etmek için ev dekorasyonu markaları, tasarımcılar veya butik oteller / sanat galerileri için uygun 50 set'tir.
![]()