| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
| Parametre Ürünü (İngilizce) | Parametre Değeri (İngilizce) |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Kesinlikli Renkli Akrilik + Metal Bağlamalar |
| Renk | Kraliyet Mavi / Açık / Dondurulmuş / Renkli (Kustomlaştırılabilir) |
| Yapı | Uzun çizgili çift montajlı çekme kolu |
| Standart Boyut | Uzunluk 80×120 cm * Bölüm 5*5 cm (Kustomlaştırılabilir) |
| Kalınlığı | 5×10 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Ekstrüzyon kalıplama + cilalama + sondaj + metal montajı |
| Ağırlık (parça başına) | Yaklaşık 1 ′′3 kg (Uzunluğa bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Pearl Cotton + Hard Carton (Kırılganlık Dayanıklı) |
| Kurulum Yöntemi | Cam kapılar için çift/yan montajı (çivisi sabit) |
| Uzunluk Özelleştirme | 60~200 cm isteğe bağlı, MOQ: 50 adet |
| Renk özelleştirme | Kraliyet Mavi, Açık, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eğim Efekti |
| Mükemmel Yapılandırma | Özelleştirilebilir dokular: Çizgili, Yumuşak, Elmas, vb. |
| Delik mesafesinin özelleştirilmesi | Farklı cam kapılar için uygun kapı boyutlarına göre hassas delikler |
| Metal Ayarlama Özelleştirme | Paslanmaz çelik/bakır malzemesi, isteğe bağlı renkler (Gümüş/Altın/Siyah) |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Yüzey Tedavisi | Yüksek Şeffaflık / Dondurulmuş / Yarım Şeffaflık / Ayna Etkisi |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel ahşap kutu/renkli kutu mevcut |
![]()