| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,T/T,D/P |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Ürün | Parametre Değeri |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Şeffaflıklı Akrilik + Metal Vidalar |
| Stil | Kristal Stil / Bar Stili (Özelleştirilebilir Şekiller) |
| Renk | Şeffaf / Özelleştirilebilir Renkli/Buzlu Efekt |
| Kristal Stil Standart Boyut | Çap 30 mm * Yükseklik 25 mm (Özelleştirilebilir) |
| Bar Stili Standart Boyut | Bar Uzunluğu 60 mm * Bar Çapı 10 mm (Özelleştirilebilir) |
| Kalınlık | 3–5 mm (Özelleştirilebilir) |
| İşçilik | Enjeksiyon Kalıplama + Parlatma + Delme |
| Ağırlık (Adet Başına) | Yaklaşık. 5–15 g (Boyuta Bağlı) |
| Ambalaj | Baloncuklu Torba + Kağıt Kutu (Çizilmeye ve Kırılmaya Dayanıklı) |
| Özel Ürün (İngilizce) | Opsiyonel Aralık (İngilizce) |
|---|---|
| Şekil Özelleştirme | Özelleştirilebilir şekiller: Kristal, Bar, Küre, Oval vb. |
| Boyut Özelleştirme | Çap/Uzunluk/Yükseklik istendiği gibi ayarlanabilir, MOQ: 100 adet |
| Renk Özelleştirme | Özelleştirilebilir: Şeffaf, Buzlu, Renkli, Gradyan Efekt |
| Vida Özelleştirme | Opsiyonel vida malzemesi/uzunluğu/rengi |
| Logo/Baskı Özelleştirme | Serigrafi/Lazer Kazıma, Tek/Çok Renkli |
| Yüzey İşlem | Yüksek Şeffaflık / Buzlu / Yarı şeffaf / Ayna Efekti |
| Ambalaj Özelleştirme | Marka Logosu Baskısı, Özel Renkli Kutu/Blister Paket Mevcut |
![]()