| MOQ: | 5set |
| Fiyat: | negotiable |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/P,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 500 takım/yıl |
![]()
| Ürün | Parametre Değeri |
|---|---|
| Malzeme | Yüksek Şeffaflık Akrilik |
| Renk | Açık / Özelleştirilebilir Dondurulmuş / Renkli Etki |
| Yapı | Tek parça tam kapağı / yarı kapağı isteğe bağlı |
| Standart Boyut (L*W*H) | 25*10*3 cm / özelleştirilebilir |
| Kalınlığı | 2 ̊3 mm (Kustomlaştırılabilir) |
| El sanatı | Lazer Kesme + Isı Eğme + Poliş + Delik Değme |
| Ağırlık | Yaklaşık olarak 30~80 g (Büyüklüğüne bağlı) |
| Paketleme | Bubble Bag + Kağıt Kutusu (Cratch & Shatter Resistant) |
| Kurulum Yöntemi | Yapışkan Etiket / Klip-On (Farklı) |
| Özel ürün (İngilizce) | İsteğe bağlı aralığı (İngilizce) |
|---|---|
| Boyut Özelleştirme | Kilit modeli başına ayarlanabilir L/W/H, MOQ: 100 adet |
| Şekil özelleştirme | Tam Kapaklı/Yarı Kapaklı/Düzgün olmayan Kontürler |
| Delik özelleştirme | Parmak izi/ şifresi/ QR kodu/ kolu pozisyonları için hassas delikler |
| Renk özelleştirme | Açık, Dondurulmuş, Renkli Baskı, Eşitlik Etkisi |
| Logo/Yazdırma özelleştirme | Ekran baskı/UV baskı/lazer gravürü, tek/çok renkli |
| Kurulum Yöntemini Özelleştir | Yapıştırıcı/Klip-On/Manyetik Montaj İsteğe bağlı |
| Paketleme özelleştirme | Marka logosu baskı, özel renkli kutu/blister paketi mevcuttur |
![]()
Sık Sorulan Sorular (Kustomlaştırma ve Pratik Uygulama üzerine odaklanmıştır)
Düzensiz akıllı kilit yapılarının özel taramasını ve modellemesini destekliyoruz ve kilitin dış çizgisine mükemmel bir koruyucu kapak oluşturmak için CNC hassas kesim kullanıyoruz.Koruma boşluklarının olmamasını sağlamak.
Evet, akrilik yüzey, 3 yıldan uzun süre yüksek şeffaflığı koruyabilen ve günlük temastan kaynaklanan çiziklere karşı dayanıklı olan nano anti sararma ve çizik karşıtı bir kaplama ile işlenmiştir.
Hayır, yüksek kaliteli çıkartılabilir yapışkan bant kullanıyoruz, yapışkan kalıntı bırakmadan tamamen soyulabilir ve kapının ve kilidin boya veya metal bitimine zarar vermez.
"Sorgu" düğmesine tıklayın ve akıllı kilit modelini, ürün boyutlarını veya kilitin net fotoğraflarını sağlayın.Teknik ekibimiz 24 saat içinde yanıt verecek ve eşleşen bir tasarım planı ve teklif sunacak..